Jízdárna a ubytování v Beskydech - Lumír Kopecký
742 73 VEŘOVICE č. 306
Tel.: 556 857 043, mobil: 737 721 364


Vítejte na stránkách jízdárny a ubytování
Lumíra Kopeckého ve Veřovicích!! • Chcete-li si odpočinout od ruchu velkoměsta, udělat si hezký rodinný víkend, ukázat svým obchodním přátelům krásy valašského království nebo strávit příjemnou dovolenou v Beskydech, spojenou s možností využití koňské jízdárny a výuky jízdy na koni, jste právě na správném místě, u nás na jízdárně ve Veřovicích.

 • Součástí naší jízdárny je pískové opracoviště 55 x 25 m a jako jedna z mála jízdáren máme navíc vlastní krytou halu 30 x 15 m. To znamená, že můžete našich služeb v jízdarně využívat i v zimním období. Ubytování s veškerým pohodlím máme pro vás přímo v areálu jízdárny. Pro ničím nerušený odpočinek máte k dispozici samostatné plně vybavené apartmá 2+1 s kapacitou ubytování pro 5 až 7 osob, včetně vybavené kuchyně, která vám je k dispozici k vlastnímu stravování. Při víkendových pobytech si můžete připlatit za polopenzi nebo penzi plnou.

 • Naše lokalita vám nabízí další bohaté možnosti vyžití. Oblíbená je zejména turistika nebo cykloturistika, s využitím velkého počtu cyklotras. Beskydy jsou vyhledávané také s možností ozdravných pobytů v naší přírodě.

 • V letních měsících můžete hlavně houbařit nebo jezdit na koupaliště do Frenštátu p/R nebo do Nového Jičína. V turistice vám nabízíme vyhledávané cíle jako jsou Pustevny, Radhošť, socha Radegast, Skanzen v Rožnově p/R, známou pevnost Štramberskou trúbu, Janáčkovo rodiště Hukvaldy a další.

 • V zimních měsících jsou u nás v okolí velké možnosti v běžkaření a lyžování.

 • Budete-li mít chuť strávit
  dovolenou nebo pobyt
  u nás na jízdárně, kontaktujte
  nás na výše uvedeném
  telefonním čísle.

  Těšíme se na vás a jsme vám
  plně k dispozici.


     
  Design & Copyright © 2000 Agentura PAMAS MW - Martin Weber. Všechna práva vyhrazena.
  INTERKAT Atlas Seznam RED box Centrum